بررسي علل مشکلات اينترنت

 
ارسال شده در تاریخ 7/1/2017 توسط admin در زمینه
 

مشکلات اینترنت

عامل های وبی ضرورتاً از مشکل به دور نیستند. مثلاً آنها می توانند اضافه بار بسیار قابل توجهی برای خدمات دهنده هایی به وجود آورند که قبلاً خود اضافه بار داشته اند. بعلاوه، عامل ها، دسترسی به بعضی از سایت ها را مانع شده اند. ایج من (1995) چنین مشکلاتی را مورد بحث قرار داده و نظامی اخلاقی” را برای استفاده از عامل ها در وب پیشنهاد داده است. گرچه آیچ من به این مشکلات به طور خاص اشاره نکرده است، اما ممکن است در هنگام استفاده از این عامل ها مشکلات دیگری نیز بروز نماید. مثلاً اگر عاملی حق مؤلف را نقض کند، آیا قانوناً بهره گیر مسئول آن است یا تولیدکننده آن عامل؟ اردایل (1996) اشاره میکند

که عامل های پرسه زن در اینترنت می توانند از طریق سرقت دارایی ها، منابع سیستمی و اعتبارات، رایانه های خدمات دهنده را تهدید کنند. حقیقتی که کمتر به ان اشاره شده این است که خدمات دهنده ها نیز به همان صورت می توانند تهدیدی برای عاملهای پرسه زن به شمار آیند. سایر مشکلات واقعی یا بالقوه، با موضوع این کتاب رابطه مستقیمی دارند. یک مشکل بالقوه جدی آن است که در اینترنت کنترل کیفیتی وجود ندارد و گسترش دهندگان سایت های و بی نیز میخواهند که سایتهای آنها قابل بازیابی باشد؛ مشکلی که به ویژه در سایت های تجاری عینیت دارد. پرایس (1983)، حتی چند سال قبل از شکل گیری اینترنت، هشدار داد که دستیابی شبکه ای به منابع الکترونیکی می تواند نویسندگان، افراد و سازمان ها را وادارد تا آثار خود را برای خوانندگان جذابتر یا قابل جستجوتر ارائه نمایند. اکنون این مسئله در اینترنت ودر قالب پدیدهای با عنوان حقه زدن رخ  داده است. تهیه کنندگان موتور کاوش هات باتبه صورت زیر به این مسئله اشاره کرده اند.

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد
Copyright © 2014 cporoje.ir