فوايد مراجعه به Hand Book کتاب ها و مراجع الکترونيکي

 
ارسال شده در تاریخ 2/1/2017 توسط admin در زمینه
 

 

 nx :

یکی از بخش های دیگر کتابخانه دیجیتال دانشگاه آزاد اسلامی کتاب ها و مراجع الکترونیکی است. در این زمینه می توان به منابع زیر که حاوی بیش از 400 کتاب و مرجع الکترونیکی در تمامی زمینه های علوم میباشد اشاره نمود.

John Wiley E-Book (Over 400 E-Books and

 References in all Subjects and 4 E-Library)

 SmartDOC (Smart Documents Access

Ordering Center)&

 

مرکزهوشمند تامین اطلاعات علمی  (smart Document Delivery Center

 در شبکه ROSe-Net با هدف عرضه متن کامل اطلاعات سفارش شده از سوی متقاضیان، این امکان را برای واحدهای منتخب دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد نموده است تا بتوانند بر حسب نیاز به متن کامل برخی از اطلاعات که در کتابخانه دیجیتال به صورت خلاصه عرضه شده اند (نظیر بانک های اطلاعاتی) دسترسی یابند.

لازم به یادآوری است این مرکز با همکاری بزرگترین کتابخانه ها و مراکز تأمین اطلاعات در دنیا نظیر Linda Hall Library که دارنده 95 مجلات و کتب مهندسی می باشد تأسیس شده است. همچنین با استفاده از خدمات SmartDOC دسترسی به منابع و مدارک علمی از طریق کتابخانه ملی بریتانیا ISI ، British Library Document Solution و UMI نیز امکان پذیر میباشد.

 دانشجویان، اساتید و محققین دانشگاه آزاد اسلامی جهت استفاده و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس WWW.rose-net.co.ir/iaudl مراجعه نموده و یا از طریق کتابخانه دیجیتال واحد نجف آباد اطلاعات بیشتر را دریافت نمایند.

دفتر کتابخانه دیجیتال واحد نجف آباد در ساختمان کتابخانه مرکزی – طبقه اول قراردارد.

 

پیوست شماره8

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد
Copyright © 2014 cporoje.ir